İSTANBUL İSTİHDAM FUAR VE ZİRVESİ

İSTANBUL İSTİHDAM FUAR VE ZİRVESİ
  • İlan Türüİş İlanları
  • İlan Tarihi6 Aralık 2023

İlan Hakkında

İSTANBUL İSTİHDAM FUAR VE ZİRVESİ

 

Gençler, bu zirve sizin için!

Her biri sektöründe lider 150’yi aşkın işveren markasından size özel iş ve staj fırsatları, kariyerleri ile ilham veren ünlü konuşmacılar, eğlenceli etkinlikler ve eğitici atölyelerle 2. İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuar & Zirvesi 8-9 Aralık’ta Yenikapı’da!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bölgesel İstihdam Ofisi olarak, İSPER ve Gençlik Spor Şube Müdürlüğü koordinasyonuyla ikincisini düzenlediğimiz “İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı & Zirvesi” ile kentin işsizlik ve istihdam sorununa çözüm odaklı yaklaşımlar geliştirmeye  devam ediyoruz.

8 ve 9 Aralık 2023 tarihlerinde Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan “2. İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı & Zirvesi”, 150’yi aşan özel sektör işveren markası ve on binlerce gencin katılımıyla yılın en büyük ve kapsamlı istihdam ve kariyer buluşması olacak.

 

Ülkemizin istihdama yönelik en çok göç alan kenti İstanbul’da kariyer planını oluşturmak isteyen nitelikli gençlere destek olmayı amaçladığımız etkinlikte gençler, özel sektör firmalarındaki iş fırsatlarının yanı sıra Kariyer İBB standında İBB ve İştirak Şirketlerine staj başvurusunda bulunabilecekler.

Gençleri , toplu mülakat fırsatları ve sektöründe lider firmaları yakından tanıma/özgeçmişlerini paylaşarak bire bir iletişim kurma imkanı ile buluşturacağımız fuarda,  eğlenceli etkinlikler ve eğitici atölyelerle ziyaretçilerimize keyifli bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

Özel sektörde 150 binden fazla insana istihdam sağlayan Bölgesel İsithdam Ofisleri, İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuar & Zirvesi ile iş arayan ve işvereni buluştururken İstanbul’da istihdam konusunu odaklanacak. İBB tarihinin en kapsamlı kariyer ve istihdam etkinliği olarak düzenlenen Fuar ve Zirve, sektör buluşmaları, ilham verici kariyer hikâyeleri ve eğlenceli aktivitelerle dolu ve gençlerle iç içe renkli bir programdan oluşacak.

İşverenlerin istihdam gündemi ve kariyer yaratma konusunda konuşmacı olacakları oturumlar ile iş arayanların sorularına cevap alabileceği iki günlük programda, vizyon sağlayacak sıra dışı kariyer deneyimleri paylaşılacak. Fuar ve Zirve’de yer alan firmalar, gençleri ve potansiyel iş arkadaşlarını tanıma imkânına sahip olurken iş, staj ve kariyer fırsatları hakkında gençleri bilgilendirecek.

İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı & Zirvesibuluşmasıyla geleceğimizi teminatı gençlerimize kariyer ve istihdam olanakları sağlamayı, İstanbul’un gelişimine katkı sunmayı hedefliyoruz.

Yorum yaz

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.